رایادرس در آپارات   

دوستان رایادرسی از این پس می توانید فیلم های کمک آموزشی رایادرس از قبیل:علوم هفتم دبیرستان،ریاضی اول دبیرستان،زبان انگلیسی جامع متوسطه و آیلتس را در آپارات نیز دنبال کنید.

محصول جدید رایادرس   

دانش آموزان پایه هفتم،محصول جدید رایادرس عربی هفتم،آماده ارائه به شما عزیزان می باشد.

تولید محصولات جدید رایا درس   

دوستان رایادرسی محصولات جدید رایادرس از قبیل : ریاضی هشتم ، عربی هشتم در حال تولید است.

مصاحبه مهندس مهدی پویا با رادیو ایران در نمایشگاه کتاب   

مهندس مهدی پویا در برنامه صفر و یک رادیو ایران (17 اردیبهشت ساعت 16:30) در خصوص روش آموزش خود-آهنگ و نسل جدید فیلم های آموزشی رایادرس توضیح می دهند.

به این مصاحبه گوش دهید:

نمایشگاه کتاب 94   

رایادرس با حضور در نمایشگاه کتاب ،( سالن رسانه های دیجیتال ، غرفه رایادرس) آماده ارائه محصولات و فیلم های آموزشی خود از تاریخ 94/2/16 لغایت 94/2/26 می باشد.

جهت مشاهده نقشه رایادرس در نمایشگاه کلیک نمایید.

محصول جدید رایا درس   

محصول جدید رایا درس،عربی هفتم دبیرستان،آماده ارائه به شما دانش آموزان پایه هفتم می باشد.

تولید به شیوه جدید سلفی رایادرس   

در تولید با روش سلفی رایادرس علاوه بر گفتار و نوشتار معلم بر روی بورد ، فیلم ضبط شده معلم در حین تدریس گنجانده شده است .

محتوای آموزشی در این روش بیشتر به صورت دوره ای و مطابق با نیاز دانش آموزان در طی زمان های مختلف اعم از امتحانات ترم اول و یا نهایی و ... تنظیم گردیده است.

در این راستا نسخه آزمایشی امتحانات پایانی در دبیرستان دوره اول توسط استاد برازنده ضبط و تولید شده است.

بازدید دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور از غرفه رایا درس   

دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی کشور جناب آقای محمد حسن انتظاری در هفتمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال حضور یافتند.ایشان به طور اختصاصی از غرفه رایادرس بازدید نموده و با دست اندرکاران به گفتگو پرداختند. (1392/12/10)

برنامه تهیه شده از رایادرس   

برنامه تهیه شده از رایادرس را در برنامه روز ششم از شبکه یک سیما مشاهده بفرماییدبرنامه روز ششم، روزهای پنجشنبه هر هفته از ساعت 9:30 الی 12 صبح پخش می شود.(10/12/1392)

بازدید اختصاصی از غرفه رایا درس   

بازدید اختصاصی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی جناب آقای دکترعلی جنتی و آقای دکترحسن نجفی سولاری رئیس مرکزتوسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال از غرفه رایادرس در هفتمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال(1392/12/8)

گزارش تهیه شده از غرفه رایادرس در نمایشگاه رسانه های دیجیتال   

مشاهده فیلم گزارش تهیه شده از غرفه رایا درس در هفتمین نمایشگاه رسانه های دیجیتال از سایت جام جم(1392/12/8)

پخش زنده گزارش حضور رایادرس   

دوستانی که علاقه مند برنامه های رایا درس هستید، می توانید به تماشای پخش زنده گزارش رایادرس را از شبکه ی بازار ملاحظه بفرمایید.(1392/12/8)

هفتمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال افتتاح شد   

همانطور که پیش بینی می شد امسال استقبال از نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال و همچنین غرفه رایادرس (سالن میلاد غرفه 142C ) بسیار گسترده بود.

دوستانی که موفق به تماشای پخش زنده گزارش رایادرس از شبکه بازار نشده اند می توانند بازپخش آن را ساعت 12 شب از همین شبکه ملاحظه بفرمایند.

گزارش تکمیلی درباره نمایشگاه را می توانید از طریق همین وب سایت پیگیری کنید. همچنان منتظر حضور گرم شما و برخورداریتان از تخفیف های رایادرسی در روزهای برگزاری نمایشگاه هستیم. (92/12/8)

غرفه رایادرس در هفتمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال   

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران سالن میلاد غرفه 142C  زمان 8 لغایت 11 اسفند ماه (1392/12/5)

حضور رایا درس در هفتمین نمایشگاه بین المللی رسانه های دیجیتال   

نمایشگاه رسانه‌های دیجیتال برای هفتمین سال پیاپی در سرمنزل خود قرار گرفت و فرصتی را برای بازدیدکنندگان فراهم آورد تا پیرامون اینکه فناوری چگونه در خانه، محل کار و جامعه شان جا باز کرده و چه اثراتی بر جای گذاشته، اندیشه کنند.ورایادرس نیز با حضورپررنگش در این نمایشگاه آماده ارائه محصولات خود به شما بازدید کنندگان محترم می باشد.(92/11/29)

بسته های آموزشی بیست رایا درس   در این مجموعه به تشریح نمونه سوالات امتحان نهایی، هماهنگ کشوری و مدارس منتخب تهران و ایران با روشی جذاب پرداخته شده است که از ویژگی های منحصر به فرد آن می توان به بررسی کامل و جامع سوالات مختلف، ارائه راه حل های کاربردی، بیان مسیر الگوی حل مسائل به صورت مجزا و استفاده از شکل ها و انیمیشن های متنوع در راستای فهم سوالات اشاره کرد.(1392/10/5)

آدرس:
تهران،خیابان توحید،خیابان فرصت شیرازی، پلاک 156، واحد3

تلفن:66120121-021

ایمیل: rayadars@gmail.com

              

تماس با ما


 

پشتیبانی