راهنمای پرداخت   

روش های پرداخت

 

در زیر کلیه روشهای پرداخت بهای محصولات رایادرس که به سادگی و با سرعت قابل انجام می باشد، ذکر شده است.

از طریق درگاه اینترنتی سایت رایادرس

    در صورتی که دارای كارت هر یک از بانك های عضو شبکه شتاب هستید و رمز دوم آن را در اختیار دارید، می توانید بهای محصولات خریداری شده را به صورت اینترنتی بپردازید.

برای این کار پس از تکمیل فرایند خرید، گزینه پرداخت از طریق درگاه اینترنتی را انتخاب و دکمه تایید و پرداخت را کلیک نمایید در صفحه درگاه اینترنتی رایادرس با داشتن شماره کارت بانکی ،رمز دوم کارت، شماره cvv2 و تاریخ انقضای کارت خود می توانید مبلغ مورد نظر را پرداخت نمایید

 

 از طریق خودپرداز بانك های شتاب

 

    در صورتی که دارای كارت هر یک از بانك های عضو شبکه شتاب هستید، می توانید بهای محصولات خریداری شده را با مراجعه به دستگاه های خود پرداز بپردازید.

شماره کارت: 6582 9005 6919 6037 - بانک صادرات - به نام شرکت رستا نوین رایا

برای این کار پس از وارد کردن کارت و رمز عبور، از منوهای موجود به ترتیب "انتقال وجه" و "به كارت دیگر" را انتخاب كنید. پس از ورود مبلغ به ریال یکی از شماره کارت های وارد کرده و كلید ورود (تایید) را بزنیداگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید اینجا را کلیک کنید.

    در مرحله آخر اطلاعات پرداخت کارت به کارت روی دستگاه خودپرداز مشاهده می شود نام صاحب حساب و مبلغ وارد شده را بررسی کنید و در صورتی که شماره حساب به نام رستا نوین رایا و مبلغ وارد شده درست بود، آن را تایید کنید (از طریق فشردن کلید تایید روی دستگاه خودپرداز یا صفحه نمایش) تا پرداخت وجه انجام شود. در صورت پرداخت موفقیت آمیز، دستگاه خودپرداز رسید پرداخت را که شامل شماره پیگیری، مبلغ انتقالی و شماره حساب و كارت دریافت كننده می‌باشد، اکنون شما می توانید از طریق ارسال پیامک به شماره 02166120121  شماره پیگیری و شماره مشتری خود را اعلام کنید تا خرید شما تایید و محصول مورد نظرتان در اسرع وقت ارسال شود.

 

از طریق کلیه شعب بانك صادرات

با مراجعه به یکی از شعب بانك صادرات، مبلغ را به حساب 0106729823007 در وجه رستا نوین رایا بپردازید.

اکنون شما می توانید از طریق ارسال پیامک به شماره 02166120121  شماره پیگیری و شماره مشتری خود را اعلام کنید تا خرید شما تایید و محصول مورد نظرتان در اسرع وقت ارسال شود.

 

پرداخت مستقیم:

پرداخت به مامور پیک هنگام دریافت محصول (تهران)

بعد از هماهنگی با رایادرس محصول مورد نظر ارسال شده و وجه آن هنگام تحویل کالا از شما دریافت می شود.

آدرس:
تهران،خیابان توحید،خیابان فرصت شیرازی، پلاک 156، واحد3

تلفن:66120121-021

ایمیل: rayadars@gmail.com

              

تماس با ما


 

پشتیبانی